Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda Europy może wydawać się dla wielu lekko nudna, przynajmniej jeżeli porównywać Europę z Afryką, to jednak nie można powiedzieć, że europejskie miasta są gorsze od takich miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą to nie jest tak, iż na przykład nasze góry są brzydsze – różne są gusta. Warto jednakże pomyśleć zatem co tak naprawdę warto zobaczyć. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek oczywiście nasz kraj… Rewelacyjnym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Poznań, ale również chociażby Sandomierz.
Warto przejechać się w Tatry oraz morze. Generalnie w Polsce nie brakuje fajnych miejsc. Dla zwolenników zagranicznych wyjazdów można polecić wycieczki last minute do Pragi. Trzeba wiedzieć, iż Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni zwiedzania. Warto jednakże starać się pozostać w stolicy Czech dłużej, aby móc chłonąć atmosferę tego miasta. Jeśli wchodzą w grę trochę krótsze wycieczki, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu mieszkańców Polski kojarzy to miasteczko – naprawdę jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują również typowo niemieckie miasta. Zatem chociażby Berlin – umiejscowiony niedaleko polskiej granicy. Berlin to teraz wielka metropolia, w końcu to stolica RFN. Jednakże w porównaniu do przykładowo Hamburga, Berlin nie wygląda wcale na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na wycieczkę jest także Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym osobom. Takowych miast i miasteczek można wymienić jeszcze wiele. To doskonały dowód na to, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To w 100% pewne.

Comments are closed.